بنک ضایعات با هدف ارائه خدمات در حوزه خرید انواع ضایعات از جمله ضایعات آهن ، میلگرد ، باتری ، آلومینیوم ، پلاستیک ، کاغذ ، استیل ، ضایعات صنعتی ، ضایعات خانگی ، ضایعات فلزی و غیر فلزی ، ضایعات الکتریکی و غیرالکتریکی ، سرب ، مفرق ، روی ، چدن و . . . با اتکا بر تجربه ۲۰ ساله خود و شناخت انواع ضایعات آماده خدمتگزاری به شماست.

در بنگاه آهن آلات بنک ضایعات ، ما میتوانیم انواع ضایعات را در سریع ترین زمان و با بهترین قیمت از شما عزیزان خریداری کنیم. تمامی خدمات بارگیری و حمل و نقل به صورت کاملا رایگان می باشد. بنگاه بنک ضایعات با بهره گیری از دستگاه های مجهز و باکیفیت، تمامی خدمات جمع آوری ضایعات را در قالب خریدار ضایعات در تمامی مناطق تهران و شهرستانها در ۲۴ ساعت شبانه روز انجام می دهد .

سخنی با هموطنان

بنگاه بنک ضایعات از سال ۱۳۸۲ تا امروز در بازار ضایعات مشغول به فعالیت است. در این سالها سعی کردیم تعهد و انصاف را در اولویت کار خود قرار دهیم و مفتخریم که در این سالها توانسته ایم توجه بخش زیادی از هموطنان عزیز را جلب کنیم. افزایش سرعت خدمت‌رسانی به هموطنان در اقصی نقاط کشور افتخاری بزرگ برای ما هست و خواهد بود و در این راستا تلاش میکنیم تا بتوانیم هر چه بهتر و با انگیزه تر در خدمت شما باشیم. جهت فروش ضایعات خود یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرید .